Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Kontakt - Infolinia

61 626 20 15

Polecamy:
Bilety lotnicze Gdańsk (GDN) - Mediolan (MIL) od 97,00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, Polska PL
Przylot do:
Mediolan, Włochy IT

Lotnisko wylotu:

Gdańsk - Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Mediolan - Orio al Serio Int. Apt. (BGY)

Data Wylotu - Przylotu

Bezpośrednie tanie przeloty Gdańsk – Mediolan (BGY). Lecąc z Gdańska do Mediolanu warto skorzystać z oferty tanich linii lotniczych Wizzair, które proponują bezpośrednie połączenia w atrakcyjnej cenie. Loty z gdańskiego lotnisko realizowane są na port lotniczy Milan Bergamo Orio al Serio. Jest to trzecie lotnisko obsługujące region Mediolanu, współpracuje głównie z tanimi liniami, znajduje się w odległości ok 50 km od centrum miasta. Między lotniskiem a centrum Mediolanu kursują autobusy zapewniające połączenie dla pasażerów chcących dostać się do miasta. Tanie linie Wizzair połączenia na trasie Gdańsk - Mediolan - Gdańsk realizują w okresie jesienno-zimowym 2016/2017 dwa razy w tygodniu. Wyloty z gdańskiego lotniska w każdy wtorek i sobotę w godzinach 14:00-16:05. Lot powrotny liniami Wizzair z Mediolanu do Gdańska w godzinach 16:35-18:40.

Loty z Gdańska(GDN) do Mediolanu(MIL)
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
W6 1681
W6
2017-03-14 14:30 Gdańsk (GDN)
2017-03-14 16:35 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
W6 1682
W6
2017-03-21 17:05 Mediolan (BGY)
2017-03-21 20:10 Gdańsk (GDN)
Oferta
Cena: 101 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
W6 1681
W6
2017-03-14 14:30 Gdańsk (GDN)
2017-03-14 16:35 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
W6 8312
FR
2017-03-21 11:40 Mediolan (BGY)
2017-03-21 14:45 Gdańsk (GDN)
Oferta
Cena: 132 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 8311
FR
2017-03-14 09:10 Gdańsk (GDN)
2017-03-14 11:15 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 1682
W6
2017-03-21 17:05 Mediolan (BGY)
2017-03-21 20:10 Gdańsk (GDN)
Oferta
Cena: 137 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 8311
FR
2017-03-14 09:10 Gdańsk (GDN)
2017-03-14 11:15 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 8312
FR
2017-03-21 11:40 Mediolan (BGY)
2017-03-21 14:45 Gdańsk (GDN)
Oferta
Cena: 168 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 30m / 1 przesiadka
2017-03-14 06:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-14 19:45 Mediolan (BGY)
1
W6 1731
2017-03-14 06:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-14 07:25 Sztokholm (NYO)
W6
2
FR 1943
2017-03-14 17:10 Sztokholm (NYO)
2017-03-14 19:45 Mediolan (BGY)
FR
Przylot
Czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2017-03-21 20:10 Mediolan (BGY)
2017-03-22 13:05 Gdańsk (GDN)
1
FR 1944
2017-03-21 20:10 Mediolan (BGY)
2017-03-21 22:45 Sztokholm (NYO)
FR
2
FR 8320
2017-03-22 10:50 Sztokholm (NYO)
2017-03-22 12:05 Gdańsk (GDN)
FR
Oferta
Cena: 332 PLN
Bezpośrednie loty do Mediolanu
Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Lot Katowice - Mediolan   od 2017-01-16 do 2017-09-01     79.00
Lot Wrocław - Mediolan   od 2017-01-16 do 2017-08-01     99.00
Lot Kraków - Mediolan   od 2017-01-18 do 2017-08-31     99.00
Lot Warszawa - Mediolan   od 2017-01-16 do 2017-06-01     79.00
Lot Poznań - Mediolan   od 2017-01-15 do 2017-06-30     99.00
www.gdanskmediolan.pl Bilety Gdańsk Mediolan - Partner: Bilety Lotnicze do Mediolanu - dostarcza serwis Infoloty.pl